Ieškoma...
Auto dalys

Apie mus

PartsPro yra elektroninė originalių automobilių dalių parduotuvė.

Lietuvoje daugelis auto dalių parduotuvių prekiauja pigiais pakaitalais ir alternatyvomis, tačiau mes nusprendėme pasukti kitu keliu – prekiauti tik originaliomis dalimis populiariausių markių automobiliams. Lietuviai labai aukštai vertina vokiškus automobilius, todėl nenuostabu, kad pirmiausia orientuojamės į šių automobilių savininkus. BMW, Audi, Mercedes-Benz, Opel, Volkswagen – populiariausios automobilių markės. Būtent šiems automobiliams reikalingos originalios dalys, kurios užtikrina automobilio efektyvų veikimą ir saugumą. 

Kodėl originalios automobilių dalys, o ne pakaitalai?

Originali dalis garantuoja aukštą kokybę, nes yra gaminama oficialių gamintojų fabrikuose. Dalys vežame tiesiai iš sandėlių Vokietijoje. Logistika veikia nepriekaištingai – naujas prekes tiesiai iš sandėlių Vokietijoje gauname kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį, tad pristatymo laikas galutiniams klientams yra maksimaliai trumpas – vos 5 darbo dienos ar net greičiau.

Nuolatos tobuliname savo interneto parduotuvę ir siekiame atstovauti vis kitus gamintojus, kad galėtume savo klientams pasiūlyti kuo platesnę originalių dalių gamą. 

KOKYBĖ – svarbiausias mūsų prioritetas.

Norite bendradarbiauti? 

Susisiekite su mumis telefonu +37064408888 jau dabar.

Jūsų užsakymas (0)

  • Jūsų krepšelis tuščias
  • iš viso:
    0 € be PVM
    0 € su PVM