Ieškoma...
Auto dalys

Prekių grąžinimas ir keitimas

Prekių grąžinimas ir keitimas

Tinkamos kokybės prekių keitimas ir grąžinimas Pardavėjui neturint pakeitimui tinkamų prekių yra vykdomas tokia tvarka:

1. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes:

1.1.  Pirkėjas turi teisę nenurodęs priežasties grąžinti prekę, pranešęs apie tai Pardavėjui  per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo buveinėje momento. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kita) ir tokios pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas;

1.2.  Pirkėjas turi teisę grąžinti nekokybišką prekę, raštu ar telefonu ar elektroniniu laišku apie tai pranešęs Pardavėjui, nurodydamas prekės grąžinimo priežastį. Pirkėjas gali pasirinkti arba nekokybišką prekę nemokamai pakeisti į kokybišką prekę arba reikalauti grąžinti sumokėtus pinigus už prekę ir už jos pristatymą. Pirkėjas taip pat turi teisę tartis su pardavėju dėl nekokybiškos prekės kainos sumažinimo.

2. Grąžinant prekę būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentą.

3. Pardavėjas įsipareigoja už grąžintas prekes Pirkėjui grąžinti pinigus iš karto po prekės priėmimo momento, bet ne vėliau kaip per 2 darbo dienas.

4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei buvo naudojamos ir (arba) buvo sugadintos ir (arba) prarado prekinę išvaizdą.

5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio ar spalvos dėl Pirkėjo naudojamos įrangos ypatybių.

6. Grąžinamos prekės turi būti pristatytos Pardavėjui adresu – UAB BRT ,  Mėnulio g. 22, LT-04326, Vilnius, Lietuva.

7. Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" bei Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis "Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".  

8. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.

9. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.


Jei turite klausimų dėl prekių grąžinimo ir keitimo sąlygų, kreipkitės į mus telefonu +37064408888  arba el. paštu info@partspro.lt.

Jūsų užsakymas (0)

  • Jūsų krepšelis tuščias
  • iš viso:
    0 € be PVM
    0 € su PVM